POTISK SIGNATUR » ELEKTRONICKÉ OBJEDNÁVKY SIGN.

sigraturynadpis._2.jpg

Elektronické objednávky signatur jsou unikátní internetový objednávkový systém, ve kterém si sami můžete navrhnout signatury, které jsou u nás poté vyrobeny přesně dle Vašeho přání. Tento jednoduchý postup tvorby v editoru signatury je vidět na obrázku níže. Systém umožňuje Vaše objednávky následně archivovat pro další snadné přiobjednání dotisku, sledování stavu vaší objednávky atp.
aplikace1.jpg
 
  • Systém pro Elektronické objednávky signatur slouží lékárnám, které mají zájem o výrobu signatur společností Dr. Kulich Pharma s. r. o.
  • Signatury lze v systému jednoduchým způsobem zadávat, editovat a objednávat přes internet. Součástí systému je i možnost sledování průběhu vyřizování objednávky, schvalování grafického ztvárnění signatur atp.
  • Při pravidelných objednávkách usnadňuje proces objednávání systém vytvořených šablon z již realizovaných objednávek. V případě zájmu o registraci Vaší lékárny do tohoto systému se obraťte na naše obchodní reprezentanty nebo se zeregistrujte pomocí tohoto formuláře.
  • Naši reprezentanti Vám aplikaci předvedou a získají od Vás potřebné údaje k zavedení Vaší lékárny do systému Elektronických objednávek. Při registraci lékárny do systému Elektronických objednávek signatur prostřednictvím našich obchodních reprezentantů obdržíte podrobný návod k použití aplikace.


Vstup do aplikace internetových objednávek
pro registrované lékárny

(v případě, že nemáte registraci, můžete se zaregistrovat v sekci
POTISK SIGNATUR / REGISTRACE)

Kliknutím na obrázek otevřete aplikaci Elektronických objednávek signatur

 Kliknutím na obrázek otevřete aplikaci Elektronických objednávek signatur

NTU3MWQ3